Guinea

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Guinea kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Guinea

Guinea, ametlikult Guinea Vabariik, on Lääne-Aafrika riik. See piirneb Guinea-Bissau ja Senegali põhja pool, Mali põhja- ja kirdeosas, Côte d'Ivoire kagus, Libeeria ja Sierra Leone lõunas, Atlandi ookean läänes. Conakry on selle pealinn. Teised olulised linnad on Kankan, Labé ja Kindia.

Guinea edeneb pidevalt oma majanduse, aga ka kinnisvaraturu ja Guinea kinnisvaraturul.

See on ka tänu ametlikele seadustele ja poliitikale maal, mis Guineas, erinevalt paljudest Aafrika riikidest, tunnevad traditsioonilisi maaõigusi. Ebola puhang on osaliselt blokeerinud nii riigi majanduslikud manöövrid kui ka välisinvesteeringud riiki

Guinea on Lääne-Aafrika majandus- ja rahaliidu liige ning tema pealinnas Conakry koondub enamik riigi majandustegevusest. Majandus- ja tervisekriis on samuti mõjutanud ja paratamatult mõjutanud investeeringuid kinnisvarasektorisse.

Tegemist on tüüpilise Aafrika linnaga, tegelikult on see kaootiline ja hõivatud, see on üsna ohutu isegi siis, kui mõned piirkonnad nagu Madina ja Avenue de la République ei ole hea maine.

Kui olete huvitatud kinnisvara leidmisest müügiks Guineas ja eriti pealinnas, soovitame Kaloumi linnaosa, kus asub enamik kontoritest, majutusest ja pankadest ning sadamaala

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB